Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pak bar per tu bere star….

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Pak bar per tu bere star….   1/4/2010, 15:50

Snoop Dogg ka qene perballe nje prej intervistuesve me te ‘lashte’ te TV amerikan, Larry King ku ka treguar per muziken, familjen, dhe veten. Ne rrefimet e tij te forta ishte edhe fakti se asnjehere nuk ka qene esell mbi nje skene. Bari eshte faktor kryesor per performancen e tij si artist.
Kjo justifikon edhe faktin se per njė kohė tė gjatė Snopp ka qene avokat i legjitimimit tė marihuanės. Ai thotė se pak marihuane nuk te ben asnjehere keq. Madje edhe para se te hynte ne studio ai e kishte thithur disa here:
“Jam nėn ndikimin e marihuanės. Kurrė nuk kam performuar pa tė”, pranoi Dogg i cili ishte ne krah te djalit te tij 14 vjecar.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pak bar per tu bere star….
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: