Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vitet me te bukura te GaGa-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Vitet me te bukura te GaGa-s   1/4/2010, 15:51

ady GaGa ka falėnderuar fansat pėr mesazhet dhe fjalėt e bukura pėr ditėlindjen e saj tė 24-tė, tė cilėn e festoi te dielen e 28 marsit.
“Jam 24 vjet sot, keshtu qe le tė ngremė dolli edhe pėr 30 vite tė tjera tė bėrjes muzikė dhe video pėr pėrbindėshat e mi te vegjėl (keshtu u therret ajo dashamiresve te saj: little monsters … Faleminderit shumė pėr mesazhet e bukura pėr ditėlindjen e per dhuratat. Dhurata mė e mirė qė kam pranuar kėtė vit jeni ju. Ju dua”, ka shkruar GaGa nė faqen e saj nė Twitter.
Shume urime GAGA!


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vitet me te bukura te GaGa-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: