Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ujkani, nė 11-shin ideal te LegaPro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ujkani, nė 11-shin ideal te LegaPro   18/5/2010, 15:05

Samir Ujkani, portieri i Kombėtares shqiptare ėshtė pėrfshirė nė formacionin mė tė mirė tė LegaPro (Seria C1) nė kampionatin italian.


“Gardiani” kuqezi ka qenė njė prej lojtarėve mė tė spikatur tė Novarės dhe njė protagonist absolut nė ngjitjen e skuadrės piemonteze nė Serinė B.
“Superportieri i Novarės ėshtė shfaqur i pakalueshėm, ka zhvilluar gjithmonė paraqitje tė nivelit tė lartė dhe besueshmėri. Ujkani ishte njė garanci e jashtėzakonshme mes shtyllave”, theksohej nė vlerėsimin pėr 21-vjeēarin. Sė fundmi, Ujkani ėshtė thirrur sėrish nė Kombėtare, pėr ndeshjet miqėsore qė Shqipėria do tė luajmė me Malin e Zi mė 25 maj dhe Andorrėn mė 2 qershor. Ai ėshtė rikuperuar plotėsisht pas operacionit nė menisk dhe ėshtė i gatshėm qė tė luftojė pėr njė vend nė pėrfaqėsuesen kuqezi.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ujkani, nė 11-shin ideal te LegaPro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: