Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Skandali qeverisė, jep dorėheqjen zv.ministrja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Skandali qeverisė, jep dorėheqjen zv.ministrja   18/5/2010, 15:08

Menjėherė pas publikimit tė skandalit tė bashkėshortit, zv/ministrja e Turizmit grek Anxhela Gureku dha dorėheqjen.

Bashkėshorti i saj, kėngėtari i njohur nė vend, Tolis Voskopulos ėshtė denoncuar publikisht pėr evazion fiskal nė shumėn 5.5 milion euro.

Kryeministri Papandreu ka pranuar nė mbrėmjen e sė hėnės dorėheqjen e kėrkuar prej zv/ministres Anxhela Gureku.

Skandali mori pėrmasa mė tė mėdha pas publikimit tė lajmit sipas tė cilit kėngėtari kishte refuzuar pagesėn e taksave pėr 15 vitet e fundit edhe pse prej zyrės sė tatimeve i ėshtė ofruar shlyerja me kėste e borxhit dhe njė sėrė lehtėsish tė tjera.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Skandali qeverisė, jep dorėheqjen zv.ministrja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: