Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjirokastėr, mungesė e gjakut nė spital

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjirokastėr, mungesė e gjakut nė spital   18/5/2010, 15:13

Spitali rajonal i Gjirokastres ka rezerva te pamjaftueshme te gjakut. Ky spital ėshtė qendra mė e madhe shėndetėsore nė jug tė vendit, ai pret pacientė nga i gjithė jugu ndėrsa vetėm gjatė kėtij viti numri i tė aksidentuarve nė rrugėn nacionale qė janė paraqitur pėr ndihmė pranė kėtij spitali ka qenė mjaft i lartė.


E ndėrsa ndėrgjegjėsimi pėr situatėn duket se ėshtė minimal, fushatat e herėpashershme tė dhurimit nuk mund tė krijojnė rezervėn e mjaftueshme pėr njė institucion shėndeti qė pret cdo muaj gati 600 pacientė.

Sipas specialistėve dhuruesit me pagesė janė gjithnjė e mė tė paktė nė numėr dhe cilesia e gjakut e grumbulluar nga kjo kategori pėrsonash nuk ėshtė e lartė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjirokastėr, mungesė e gjakut nė spital
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: