Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Grupi i PS-sė: Greva do tė vazhdojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Grupi i PS-sė: Greva do tė vazhdojė   18/5/2010, 15:17

Grupi kuvendor socialist ka vendosur sot pas njė mbledhjeje se nuk do tė tėrhiqet nga greva e urisė e nisur prej 18 ditėsh.

Nė mėnyrė unanime deputetėt e pranishėm nė mbledhje kanė vendosur vazhdimin e grevės dhe protestave. Mėsohet se tė gjithė janė shprehur tė gatshėm pėr tė hyrė nė grevė urie deri nė plotėsimin e kėrkesave tė tyre.

Deputetėt janė tė mendimit se nuk ka arsye pėr kthim prapa nga rruga e nisur, ndėrsa do tė vazhdojnė protestat e pėrditshme.

Aktualisht janė 55 grevistė qė janė dėrguar nė spital, ndėrsa njė ditė mė parė, kryetari Edi Rama theksoi se janė mbi njė mijė vullnetarė tė gatshėm tė jenė pjesė e kėsaj protesteMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Grupi i PS-sė: Greva do tė vazhdojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: