Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 barcoleta per bjondina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:32

pse bjondina kur te bej tush ecė sepse lahet me wash and go hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:33

pse bjondina e vendos oren ne kembe per te ecur me kohen hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:34

pse bjondina e vendos oren ne bark sepse koha sheron plaget
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:34

pse bjondina nuk i ben detyrat e shtepise sepse jeton en banese haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:37

pse bjondina vish fustan me lule ? sepse kur te leshoj gazra te mos vije era hhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   13/6/2010, 04:34

Saranda mduket se si dashke bjondinat hahahah

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   13/6/2010, 19:53

Admin shkruajti:
Saranda mduket se si dashke bjondinat hahahah
po snuk i dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 22
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   13/6/2010, 19:54

po si duket nuk i dua
ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   14/6/2010, 19:34

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
leta
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 4
Age : 21
Location : kaqanik
Registration date : 18/07/2010

MesazhTitulli: biondina ne internet   20/7/2010, 12:32

pse biondina kur hyn ne internet e merr djathin me vete
mos me i ik mausi (mini)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   20/7/2010, 15:43

hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barcoleta per bjondina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: