Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kush e vrau Jackson?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kush e vrau Jackson?   5/8/2010, 16:01

Ne vigjilje te nje vjetorit te vdekjes se Mbretit te Pop-it, Babai i Michael Jackson, Joe, fajėson bashkėshorten pėr humbjen e djalit tė tij. Ai ėshtė i bindur se nėse Katherine do ta kishte mendjen, dhe do te ishte aty per Michael, ai do te ishte ne mes tone.
“Katherine u duk e perhumbur dhe tejet e mėrzitur kur ai vdiq. Sidoqofte unė as qe e pėrqafova sepse nuk doja tė qaja me tė. Mbaj mend ti kem thene: ‘Nėse do tė mė dėgjoje, Michael do tė jetonte sot’. Unė sa herė qėndroja pėrballė saj e kuptoja qė diēka nuk ėshtė nė rregull. Nuk mund t’i pėrmbaja dot ndjenjat. Katherine nuk thoshte asgjė.. Nėse ajo do tė kishte bėre ēfarė une i kisha kerkuar, Michael do tė jetonte sot. Mund te kishin shkuar gjerat ndryshe” shkruhet ne intervisten e tij per News of the World.
Joe shtoi se ai nuk derdhi lot pėr vdekjen e djalit tė tij. Ai vazhdon ende te jete konfuz dhe i sfrustruar nga menyra si shkuan gjerat. Gjithashtu ai ka thene ne interviste se eshte penduar qe nuk mundi te ndahej nga i biri duke i thene se sa shume e donte.
Po tani, fundja, nuk vlen asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kush e vrau Jackson?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: