Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 No more ‘ke-te’ para koncertit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: No more ‘ke-te’ para koncertit.    16/9/2010, 03:38

Pink duhet te perballet me nje rregull te ri: i ėshtė ndaluar pirja para nisjes sė koncerteve. Arsyeja mesa duket eshte se ajo e ‘shkel’ dhe me pas nuk eshte ne gjendje te coje deri ne fund performancat e komplikuara ne skene.
Krijuesja e hitit “Sober” (Esell, dhe ketu nuk e ka patur per veten), ka dėshtuar nė koncertin e saj tė fundit nė Keln tė Gjermanisė, kur disa herė nuk ka arritur tė realizojė levizjet e duhura nė skenė.
“Sipas menaxherit tim, nese dua te bej mire, atehere duhet te le alkool-in para konceritit. Ma ndalojne koreografite e komplikuara… dhe une kam ndermend ta zbatoj kete rregull… fundja nuk eshte ndonje humbje e madhe” ka thene e buzeqeshur Pink

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
No more ‘ke-te’ para koncertit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: