Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Black Fergie Peas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Black Fergie Peas    16/9/2010, 03:42

Mendja pas grupit me te sukseshem boteror te dy viteve te fundit, Will.i.am ka mohuar spekullimet se vokalistja e “Black Eyed Peas”, Fergie, po heq dorė nga grupi.
Thashethemet indikonin se Fergie kishte marre nje vendim per largimin pas punes se lodhshme me grupin, dhe tensioneve te here pas hereshme.
Ka pergenjeshtruar zhurmen, Will.I.Am duke shkruar ne faqen e tij nė Twitter se “Black Eyed Peas” nuk do tė ndahen kurrė.
“Mos i besoni thashethemet pėr largimin e Fergiet nga grupi (ne nuk do tė ndahemi kurrė) janė gėnjeshtra!!!”, ka shkruar hit-beresi i diteve tona.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Black Fergie Peas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: