Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Muse ne qiellin e Shtate.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Muse ne qiellin e Shtate.   16/9/2010, 03:45

Tė ngazėllyer Muse, sepse ishin i vetmi rock band qė performuan nė Glastonbury-n e kėtij viti.
Te shtunen e 26 qershorit ata ishin ne skenen e festivalit britanik me famė botėrore, njė natė para legjendės Stevie Wonder. Ne fakt krahas tyre do te ishin U2, te cilet pas aksidentit te Bono Vox, ne rekuperim e siper, u terhoqen duke u zėvendėsuar nga Gorillaz.
“Pėrfunduam duke qenė i vetmi grup rock-u nė letra, dhe s’mund ta fshehim lumturine per kete. Eksperienca e ketij festivali eshte e pershkrueshme. Jane momente kur ndjehemi ne qender te botes eshte mahnitese” " ka thene lideri Bellamy.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Muse ne qiellin e Shtate.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: