Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie eshte si vera…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie eshte si vera…    19/9/2010, 03:57

Se fundmi ne kopertinen e ‘Vanity Fair’ nje prej femrave me terheqese ne bote: Angelina Jolie, ka provuar se eshte si vera, sa me shume kalojne vitet, aq me e mire behet. Nderkaq ne nje interviste per Reuters ka folur edhe per femijet e saj, qe jane njekohesisht edhe kuptimi i saj i jetes.
Protagonistja e filmit me te ri aksion “Salt”, zbuloi se vajza e saj katėrvjeēare, Shiloh, rri shume me djalin e saj te madh (te adoptuar) ndaj pelqen te vishet si djalė, dhe mami Jolie nuk ka ndermend ta ndaloje.
“Jane te habitshme zgjedhjet e saj, me lene pa fjale por edhe me kenaqin. Une kurrė nuk do tė jem njė prind qė do tė detyroj djemte apo vajzat e mia te jene dicka qe s’jane. Kesaj i thone te mos e besh mire detyren tende si prind. Fėmijėt duhet tė lejohen tė shprehin veten nė ēfarėdolloj menyre, pa i gjykuar ata, pasi kjo, mendoj, ėshtė e rėndėsishme pėr zhvillimin e tyre”
Dhe kjo nga femijet merr vesh, po rrit 6.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie eshte si vera…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: