Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Guess who’s back!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Guess who’s back!   19/9/2010, 04:00

Dhe eshte kthyer me te vertete, i pafrikesuar, dhe i bindur ne vetvete. Eminem ka nderuar shokun e tij te ngushte, te ndjerin Proof, dhe nga ana tjetėr ka bėrė thirrje pėr lirimin e Lil Wayne nga burgu. Kjo ka ndodhur ne koncertin e parė evropian pas pesė vitesh.
Aktualisht ne 10 me te mirat e Billboard, krijuesi i “Not Afraid”, u ngjit nė skenėn e festivalit “T in the Park” nė Skoci, ku kendoi 29 kėngė. Ai prezantoi edhe kengen e re “No Love” nga albumi i ri “Recovery” qė ėshtė bashkėpunim me Lil Wayne, pėr tė cilin brohoriti njė herė me zė tė lartė: “Lirojeni Lil Wayne”.
Mė pas Eminem kujtoi njė nga miqtė e tij mė tė mirė, Proof, i cili u qėllua pėr vdekje nė vendlindjen e tij, Detroit. “Mė kujtohet koha me grupin tim D12 nė Amsterdam, unė dhe Proof, ishim duke ngrėnė luleshtrydhe. Pastaj filluam te qeshnim si idiote”.
Ne mbyllje shtoi: “Cdo fans-i te Eminem, dua t’i falenderoj pėr mbėshtetjen gjatė ketyre viteve, faleminderit qė nuk mė lejuat tė dorėzohem. Paqe”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Guess who’s back!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: