Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kasat fiskale:Tregtaret e medresese, vazhdojne protestat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kasat fiskale:Tregtaret e medresese, vazhdojne protestat   23/9/2010, 13:34

Tregtarėt te tregu pranė Medreses nė Tiranė, sot vazhdojnė pėr tė dytėn ditė rradhazi, protestat kundėr vendosjes sė kasave fiskale. Shumė prej subjekteve private janė gjobitur me 100 mijė lekė nga tatimorėt pėr mos instalimin e pajisjeve fiskale. Ēmimi i tyre varion mes 450 dhe 570 eurove, duke u cilėsuar shumė i shtrenjtė prej tregtarėve, qė kėrkojnė marrėveshje me Ministrinė e Financave.Protesta e sotme, vijon prej orės 7-tė tė mėngjesit, duke krijuar probleme nė qarkullimin e automjeteve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kasat fiskale:Tregtaret e medresese, vazhdojne protestat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: