Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Outdoor Activities

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Outdoor Activities   26/9/2010, 16:45

Outdoor Activities

All those interested in outdoor sports should contact the following organisations that continuously arrange outdoor sports and activities:

Albanian Aeuronautics (Aeronautika Shqiptare)
President: Alket Islami
Aerial Photographer and Travel InstructorFax. 355 4 36 70 71
Cel. 355 69 20 4 22 22
E-mail: albaniaopen@yahoo.com
http://www.albanianairsports.com/
http://www.flyzone.com/

Outdoor Albania/ Profesioniste te Aventures
Trekking, hiking, rafting, kayaking, off-road
Executive Director : Gent Mati
Specialised Outdoor Guide
E-mail: info@outdooralbania.com
http://www.outdooralbania.com/
Tel/Fax: 355 42 72075
Cel: 355 69 21 888 45

Albanian Horse riding Federation (Federata Shqiptare e Hipizmit)
President of Honour : Ali Ohri
General Secretary: Arjan Rugji
Tel. 355 4 225222
355 4 223156
Cel. 355 68 2165174

Amateur Hunters and Fishermen Society (Shoqata e Gjuetareve dhe Peshkatareve amatore)
President: Bujar Hyka
General Secretary : Jorgo Lako
Tel.: 355 4 23 28 84
Cel. 355 69 21 059

Albanian Voleyball Federation (Federata Shqiptare e Volleybollit)
President: Gjergj Liqejza
General Secretary: Leonard Tase
Tel. 355 4 22 81 96
Cel. 355 69 21 43 126

Albanian Ski Federation (Federata Shqiptare e Skive)
President: Shkėlqim Mema
General Secretary: Astrit Hutka
Tel. 355 4 228499
Cel. 355 69 21 82 095

Albanian Mountain Hiking Federation (Federata Shqiptare e Alpinizmit)
President: Koēo Jani
General Secreatary : Ilir Cule
Cel. 355 4 228 499

BLUE SUB
Chairman -Igli Pustina
General Secretary - Arian Gace
Cel. 0 69 20 79 663


« Back

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Outdoor Activities
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Albania - The Land of the Illyrians-
Kėrce tek: