Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Superliga shqiptare, humbet Skėnderbeu, fiton Tirana

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Superliga shqiptare, humbet Skėnderbeu, fiton Tirana   27/9/2010, 14:26

Janė luajtur sot dy ndeshjet e javės sė 5-tė tė SuperLigės shqiptare nė futboll, tė cilat dhanė kėto rezultate: Elbasani-Skėnderbeu 1-0 dhe Tirana-Laēi 2-0. Sfidat e djeshme pėrfunduan: Teuta-Flamurtari 2-1, Vllaznia-Dinamo 0-4 dhe Bylis-Kastrioti 1-0. Java mbyllet nesėr me sfidėn Shkumbini-Besa. Kampionati kryesohet nga Dinamo me 12 pikė, i ndjekur nga Flamurtari me 10 dhe Skėnderbeu me 9.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Superliga shqiptare, humbet Skėnderbeu, fiton Tirana
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: