Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dol:Forcat politike, nuk duhet tė pengojn axhendėn europiane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dol:Forcat politike, nuk duhet tė pengojn axhendėn europiane   27/9/2010, 14:29

Ambasadori holandez nė Tiranė, Henk Van Del Dol, ka deklaruar nė njė prononcim mediatik, se forcat politike, nuk duhet tė pengojnė axhendėn europiane tė vendit. Van Del Dol, deklaroi se gjatė njė viti e gjysėm, politika shqiptare ka pėrcjellė zhgėnjim, duke lėnė pas dore detyrat e saj. Pėr diplomatin holandez, ēdo vonesė nė zgjidhjen e ngėrēit politik ėshtė lojė nė kurriz tė zgjedhjeve lokale tė vitit tė ardhshėm, pasi qytetarėt mendojnė, se historia e 28 qershorit, ende nuk ėshtė mbyllur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dol:Forcat politike, nuk duhet tė pengojn axhendėn europiane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: