Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 TIA: Sistemi shendetesor, mungon transparenca ne te

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: TIA: Sistemi shendetesor, mungon transparenca ne te   27/9/2010, 14:30

Transparensi Interneshėnėll Ėllbenia reagoi sot pėr shėrbimet nė sistemin shėndetėsor, duke veēuar mungesėn e transparencės dhe tė informacionit pėr qytetarėt, nė spitale. Transparensi vuri nė dukje, se qytetarėt duhet ta dinė, se sa duhet tė paguajnė pėr shėrbimet qė marrin nėpėr spitale. “Mungesa e informacionit pėr pagesat, vė nė dukje kjo organizatė, lė vend pė korrupsion, pasi qytetarėt detyrohet tė paguajnė dorazi. Transparensi Interneshėnėll kujton, se prej dekadash nuk ėshtė bėrė asnjė reformė nė shėndetėsi, madje shėrbimi shėndetėsor, sipas saj, ėshtė edhe mė i keq, se nė vitet e regjimit komunist.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
TIA: Sistemi shendetesor, mungon transparenca ne te
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: