Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zyrtarėt serbė pa leje, do tė arrestohen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zyrtarėt serbė pa leje, do tė arrestohen   3/10/2010, 14:57

Qeveria e Kosovės ka paralajmėruar qė tė gjithė ata zyrtarė serbė, tė cilėt do tė hynė nė territorin e Kosovės pėr tė marrė pjesė nė kurorėzimin e patriarkut Irinej nė patriarkanėn e Pejės, pa leje nga institucionet e Kosovės, do tė arrestohen, njofton Koha Ditore.
Arrestimet pėr zyrtarėt shtetėror serbė tė cilėt nuk kanė marrė leje dhe tė cilėt nuk do t’i respektojnė procedurat tjera, i ka paralajmėruar Hajredin Kuqi, qė ishte i prerė nė deklaratėn e tij.
“Vetėm Tadiē ka leje, jo tė tjerėt dhe ai me kusht qė tė marrė pjesė dhe tė sillet nė pėrputhje me ceremonitė religjioze”, theksoi Kuqi qė i pyetur pėr pjesėmarrjen e mundshme tė zyrtarėve tjerė pa leje, tha shkurt se ata do tė arrestohen.
Mediumet serbe kanė paralajmėruar pjesėmarrjen edhe tė disa politikanėve tjerė tė lartė serbė, duke pėrfshirė kėtu edhe kryetarin e Partisė Progresive Serbe, Tomislav Nikoliq dhe ish-kryetari i Parlamentit tė Serbisė Predrag Markovic. Nė ceremoni pos tjerash ICO ka konfirmuar se do marrė pjesė edhe ish-kryeministri serb, Vojslav Koshtunica.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zyrtarėt serbė pa leje, do tė arrestohen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: