Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greqia me ligj anti - grevash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greqia me ligj anti - grevash   3/10/2010, 15:00

Greqia pritet tė miratojė ligj anti-grevash. Pas grevave dhe pėrplasjeve tė forta 17 ditore tė kamionistėve grekė me qeverinė e Jorgo Papandreut, Athina zyrtare ka vendosur qė tė mos e lejojė mė vendin tė shkojė drejt paralizimit total tė transportit. Tre drejtues transporti tė akuzuar pėr pengim tė trafikut, u arrestuan dje ndėrkohė qė autoritetet kanė vendosur tė vėnė nė jetė planin B. Pėrgatitja e ligjit ka pėrfunduar, dhe ai parashikon dėnime tė ashpra dhe me burg pėr ata qė kėmbėngulin nė protesta tė paligjshme dhe bllokuese tė vendit. Ligji u prezantua dje dhe pritet tė kalojė nė parlament me procedurė tė pėrshpejtuar. Nga greva 17 ditore e kamionistėve, Greqisė i janė shkaktuar dėme nė 1,5 miliardė Euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Greqia me ligj anti - grevash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: