Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Banka Botėrore ndihmon Pakistanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Banka Botėrore ndihmon Pakistanin   3/10/2010, 15:02

Banka Botėrore ka miratuar kredi nė vlerė mbi 400 milionė dollarė pėr tė ndihmuar Pakistanin qė tė vazhdojė me procesin e rindėrtimit pas pėrmbytjeve masive.
Ndihma e Bankės Botėrore i dedikohen pagesave pėr importin e ushqimeve, medikamenteve dhe pajisjeve tė nevojshme pėr tė mbijetuar shkatėrrimin masiv, raporton Evropa e Lirė.
1.8 milionė shtėpi janė shkatėrruar nga pėrmbytjet nė Pakistan dhe mbi tetė milionė njerėz janė tė pastrehė. Banka Botėrore ka miratuar dhe njė kredi prej 130 milionė dollarėsh pėr tė ribėrė sistemin hekurudhor tė Pakistanit.Banka Botėrore ndihmon Pakistanin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Banka Botėrore ndihmon Pakistanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: