Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kili, minatorėt - padi milionėshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kili, minatorėt - padi milionėshe   3/10/2010, 15:08

Tė afėrmit e minatorėve kilianė, tė bllokuar prej muajsh nėn tokė, ngritėn njė padi pėr dėmshpėrblim nė miliona kundėr operatorit tė minierės. Sipas tė dhėnave tė kryebashkiakes lokale familjet e 29 prej 33 burrave tė bllokuar kėrkojnė gjithsej dymbėdhjetė milionė dollarė. Minatorėt janė zėnė nė 700 metra thellėsi qė prej rrėshqitjes sė dheut nė minierėn e arit dhe tė bakrit Copiano, rreth 850 kilometra nė veri tė kryeqytetit Santiago. Forcat e shpėtimit po shpojnė me gjithsej tre turjela pėr tė hapur rrugėn deri te tė zėnėt nėn tokė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kili, minatorėt - padi milionėshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: