Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pakistani mohon tė ketė ekzekutuar civilė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pakistani mohon tė ketė ekzekutuar civilė   3/10/2010, 15:16

Njė video e xhiruar nė Pakistan, qė tregon njė skuadėr personash tė armatosur dhe tė veshur me uniformė ushtarake qė qėllojnė ndaj disa civilėve, ka tronditur vendin. Videoja, nė tė cilėn viktimat qėllohen teksa janė me sy tė lidhur, u publikua nė tė gjitha mediat ndėrkombėtare. Por, krerėt e ushtrisė pakistaneze e kanė vlerėsuar atė si tė montuar dhe kanė hedhur poshtė akuzat pėr vrasje tė civilėve. Orgjinaliteti i videos nuk mund tė verifikohet dhe ėshtė e paqartė se kur dhe ku ėshtė filmuar ajo. Grupet e tė drejtave tė njeriut deklarojnė se mė parė kanė vėrtetuar vrasjet e trupave pakistaneze tė bėra pėr vetėgjyqėsi, por kėtė herė ato tėrhiqen. Nga ana e saj, ushtria pakistaneze ka bėrė tė ditur se po zhvillon njė hetim. “Asnjė ushtar pakistanez nuk ėshtė pėrfshirė nė aktivitete tė kėtij lloji”, ka deklaruar zėdhėnėsi i forcave tė armatosura, gjeneral-major Athar Abbas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pakistani mohon tė ketė ekzekutuar civilė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: