Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Formohet kompania mė e madhe ajrore nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Formohet kompania mė e madhe ajrore nė botė   3/10/2010, 15:16

Dy aerotransportues amerikanė Junajted dhe Kontinental edhe zyrtarisht u bashkuan, duke e formuar kompaninė mė tė madhe ajrore nė botė.
Kompania e re Junajted erlajns publikoi mbrėmė se procesi i bashkimit me vlerė prej mė shumė se tre miliardė dollarė me sukses ka pėrfunduar.
Junajted erlajns do tė ketė pothuajse 700 aeroplanė dhe 88.000 tė punėsuar. Fluturime do tė realizojė nė 370 destinacione nė 59 shtete.
Kompania shpreson se nė vit do tė kursejė mė shumė se njė miliardė dollarė me eliminimin e dyfishimit tė personelit. Drejtor ekzekutiv do tė jetė njeriu i parė i deritanishėm nė Kontinantal, Xhef Smizek, derisa drejtori i deritanishėm e Junajted, Glen Tilton do tė jetė kryetar i kompanisė pa autorizime ekzekutive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Formohet kompania mė e madhe ajrore nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: