Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Suksesi i vitit 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Suksesi i vitit 2010   2/11/2010, 23:28

Viti 2010 ka qene celsi i suksesit per Forumin Albania.forumotion.com.
Ne pika te shkurtra ti theksojm disa nga sukseset e vitit 2010:

 • Per here te pare qe nga themelimi i wepfaqes u arit pamja e deshiruar e Portalit

 • Pa dyshim qe ne Albania Forum flitet Shqip por.. per shkak te shume vizitoreve te huaj qe e shfletojn kete forum, u instalun edhe gjuhat te tjera te cilat jane: Aglishta, Gjermanishta.
  Me ndihmen te kesaj projekti tash edhe popujt e huaj mund te mesojn me shume per historine e popullit shqiptare.

 • Vetem ne Albania.forumotion.com mun te gjeni "Pėmbledhjen mė te madhe te letrarėve shqiptarė nė Internet".
  Pėr realizimin e kėtij projekti (i cili ėshtė nė pėrpunim e sipėr...) falenderojmė anėtarėt dhe stafin e faqeve tona gjatė 2 vjeēarit tė kaluar.

 • Per ta shmangur monotonin ne forum, jane vendos Lojra Flash te cilat mund ti gjeni ne Portal (Hyrja)
  Ju Mund te luani dhe zbaviteni ne cdo kohe qe deshironi vetem te klikoni ne lojen e deshiruar mandej ju hapet nje dritare e vogel dhe pastaj do prisni pak caste derisa te mbushet dhe hapet loja.

 • Tash mund te shikoni edhe programe televizive ne forum . Jane programet televizive me te njohura shqiptare dhe te huaj

 • Forumi Albania ka sherbime shtes te cilat jane vendosur per te gjithe vizitoret . Neper forumet tjere sherbimet jane me pages, por ne forumin Albania.. sherbimet jane falas.

 • Ju mund te shikoni Filma Shqip, Filma Dokumentar, Filma Humor etj ..po ashtu mund te kerkoni Video Online direkt nga forumi.

Viti 2010 ka qene vit i sukseshem.., por viti 2011 do jet akoma edhe me i sukseshem.

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Suksesi i vitit 2010   18/11/2010, 15:07

Bravoo Admin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Suksesi i vitit 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: