Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 T.I eshte edhe keshtu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: T.I eshte edhe keshtu   11/11/2010, 18:05Si per te ndihmuar ne problemet e tij me ligjin Rapper-i T.I ka ndihmuar policinė qė tė zbriste njė burre nga tarraca e njė ndėrtese, nga e cila donte te hidhej per te vrare veten.
Ylli I “Remember Me” eshte bere nje me policine dhe ka bindur zoterine e deshperuar te mos bente kete akt deshperimi, sepse nuk ja vlente. Ngjarja ka ndodhur ne Atlanta te Georgia-s. “Ishte nė vendin e duhur nė kohėn e duhur”, theksoi zėdhėnėsi I policies, duke shtuar se T.I shmangu nje vetevrasje, kur situate ishte shume e veshtire.
Sidoqofte T.I, do tė pėrballet me gjykatėn me akuzen e posedimit te lendeve narkotike. Pas ngjarjes tha per mediat: “Doja ta ndihmoja te kuptonte se jeta eshte keshtu: ka raste qe behet e padurueshme, por jane ato rastet, mbase te pakta, qe ja vlejne per te gjithe te keqijat qe te ndodhin”

E ne rastin e tij, dihet qe kane qene te ndjera. Duket sikur po fliste per veten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
T.I eshte edhe keshtu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: