Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ...   11/11/2010, 18:12Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it Harrison Ford ka hyre nje e re. Quhet Calista Flockhart, dhe Ford ka folur per here te pare per te duke thėnė se ėshtė shumė i lumtur si i porsamartuar.
Pasi lidhen kurore nė qershor nė Santa Fe, nė njė ceremoni ku ishte i pranishėm djali i adoptuar i Flockhart, Liam, dhe gruaja e guvernatorit tė New Mexico, Bill Richardson, i cili edhe e zyrtarizoi martesėn e tyre, ata jane duke jetuar periudhen me te bukur (dy gishtat e mjaltit).
I ftuar nga Jay Leno, Ford tregoi se ceremonia ishte private, dhe se me ne fund lidhja tete-vjecare ishte kurorezuar.
“Jam i ngazėllyer, jemi shumė tė lumtur. Mė mirė tė flas pėr veten: Jam i lumtur! Jam I martuar”, ka thėnė aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: