Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tom Cruise Maverick-u i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tom Cruise Maverick-u i ri   11/11/2010, 18:19Top Gun 2 do te behet. Madje Tom Cruise do tė jetė pjesė e vazhdimit tė filmit hit te 1986.
Ishte producenti Jerry Bruckheimer, qe vitin e shkuar, tha se po punonte nė njė vazhdim tė filmit popullor, duke ngjallur keshtu interesin e fansave te vjeter por edhe te atyre qe pak dine per filmin. Bėn tė ditur se bosėt e shtėpisė filmike Paramount Pictures kanė filluar punėn mbi njė film tė dytė duke angazhuar regjisorin e filmit tė parė Tony Scott dhe aktorin kryesor tė atij filmi Tom Cruise.
Gjasat jane qe Cruise te mos jete ne rolin kryesor, ndersa skenari I eshte besuar fituesit te Oscar-it, Christopher MCQuarrie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tom Cruise Maverick-u i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: