Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mladenov: Vendet e ballkanit duhet te jene pjese e BE-se

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mladenov: Vendet e ballkanit duhet te jene pjese e BE-se   20/11/2010, 18:07

Ministri i Jashtėm bullgar, Nikolai Mladenov ka deklaruar se tė gjitha vendet e Ballkanit duhet tė anėtarėsohen nė BE. Mladenov e bėri deklaratėn e tij gjatė njė fjalimi tė mbajtur nė njė shkollė prestigjioze tė Londrės, ku ka pėrmendur njė sėrė rreziqesh qė mund tė vijnė, nėse Ballkani lihet mėnjanė. Sipas tij nėse nėse BE-ja nuk dėshmon sinqeritetin e qėllimit tė tij pėr tė pranuar vendet ballkanase, forcat reformatore nė rajon, qė aktualisht janė pakicė, shumė shpejt do tė kthehen nė shumicė dhe do tė joshen nga nacionalizmi dhe urrejtja. Mė tej ai tha se kėto vende, nėse nuk integrohen, atėhere mund tė vihet nė diskutim mbijetesa e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mladenov: Vendet e ballkanit duhet te jene pjese e BE-se
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: