Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosove: Inspektoriati policor, shqyron ēeshtjen Vokshi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosove: Inspektoriati policor, shqyron ēeshtjen Vokshi   20/11/2010, 18:07

Inspektorati Policor i Kosovės ka marrė nė shqyrtim dosjen “Vokshi” nė Gjykatėn Komunale tė Prizrenit. Lajmi bėhet publik nga mediat kosovare, tė cilat citojnė Shefin e Inspektoratit Policor tė Kosovės, Enver Rustemi. Sipas tij, inspektoriati ėshtė fokusuar nė hetimin e rastit tė deputetes Vokshi, pėr shkelje tė mundshme tė rregullave tė policisė. Deputetja shqiptare u gjobit me rreth 200 euro gjobė nga njė gjykatė nė Prizren. Kjo ēėshtje, ka vėnė nė lėvizje njė duzinė qeveritarėsh nė detyrė dhe zyrtarė tė lartė tė Policisė sė Kosovės, tė cilėt kanė pasur njė sėrė takimesh me homologė shqiptarė nė Kukės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kosove: Inspektoriati policor, shqyron ēeshtjen Vokshi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: