Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Komisioni i ekonomise, miraton ne parim projekt-buxhetin 11

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Komisioni i ekonomise, miraton ne parim projekt-buxhetin 11   20/11/2010, 18:08

Komisioni Parlamentar i Ekonomisė dhe Financave miratoi nė parim projekt-ligjin pėr buxhetin e shtetit tė vitit 2011, pa votat e opozitės. Nėnkryetarja socialiste e kėtij komisioni, Mimi Kodheli deklaroi se "vendimi pėr tė mos miratuar asnjė projektligj tė qeverisė ėshtė politik", ndėrsa mė herėt e cilėsoi buxhetin si njė qellim "elektoral". Sipas saj shifrat e deklaruara janė jo-realiste dhe do tė pėrkeqėsojnė mė tej situatėn e financave publike tė vendit. Ndėrsa kreu i komisionit, Edmond Spaho mbrojti projekt-buxhetin 2011 duke e vlerėsuar atė si tejet optimist, i cili do tė mbėshtesė prioritetet e qeverisė. Projekt-buxheti, pritet tė miratohet nga parlamenti javėn e parė tė muajit dhjetor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Komisioni i ekonomise, miraton ne parim projekt-buxhetin 11
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: