Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FMN: Ekonomia botėrore, jo e njėjtė pas krizės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: FMN: Ekonomia botėrore, jo e njėjtė pas krizės   20/11/2010, 18:10

Drejtori i Fondit Monetar Ndėrkombėtar, Dominik Shtraus Kahn, deklaroi se ekonomia botėrore, pas krizės, nuk do tė jetė mė e njėjtė. Gjatė njė konference nė Frankfurt, tė organizuar nga Banka Qendrore Europiane, Kahn tha, se fillimisht duhet tė zgjidhen problemet e mė pas tė bashkėpunohet pėr krijimin e sistemit tė ardhshėm. Kreu i FMN-sė, ri-theksoi se ''tė mbėshtetėsh zhvillimin ėshtė absolutisht e nevojshme edhe pse kjo ka efekte anėsore''.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
FMN: Ekonomia botėrore, jo e njėjtė pas krizės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: