Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Papa Benedikti i 16 do tė vizitojė Gjermaninė nė vitin 2011

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Papa Benedikti i 16 do tė vizitojė Gjermaninė nė vitin 2011   20/11/2010, 18:13

Gazeta "Bild", shkruan sot, se Papa Benedikti i 16-tė do tė vizitojė Gjermaninė, nė gjysmėn e dytė tė vitit 2011. Kreu 83-vjeēar i Kishės Katolike e ka pranuar ftesėn e presidentit gjerman, Kristian Vulf, pėr vizitėn e parė zyrtare nė vendlindjen e tij. Stacione tė vizitės, pėrveē Berlinit, do tė jenė edhe dioqezat e Erfurtit dhe Frajburgut. Dy vizitat e mėparshme nė Gjermani janė quajtur nga vetė Papa, si private, apo baritore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Papa Benedikti i 16 do tė vizitojė Gjermaninė nė vitin 2011
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: