Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U regjistrova - si ta aktivizoj konton?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: U regjistrova - si ta aktivizoj konton?!    23/11/2010, 04:48

U DH E Z I M

I nderuar anėtar i ri,

Je anėtarėsuar nė AForumalbaniasky.com, pasi tė kesh klikuar nė butonin Regjistrimi dhe tė kesh plotėsuar pikat e formularit tė regjistrimit!

Por, vetėm kaq nuk mjafton qė t`mund tė postosh nė AForum sepse kėrkohet aktivizimi i kontos (llogarisė). Si aktivizohet kontoja? Sapo tė jesh regjistruar, pas disa minutash, tė dėrgohet njė mesazh nga Forumi nė e-mail adresėn qė ke dhėnė pėr regjistrim. Duhet tė hapni e-mailin dhe, sipas udhėzimeve tė dhėna nė mesazh, tė klikoni nė linkun e aktivizimit tė kontos:

-------

Kur tė kesh aktivizuar konton, mund tė postosh nė Forum!

Nėqoftėse shfaqen probleme edhe pas pėrmbushjes sė udhėzimeve, kontaktoje Stafin nė e-mail: info@albaniasky.com .

Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
U regjistrova - si ta aktivizoj konton?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: