Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje arsye me shume per te mos u dobesuar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nje arsye me shume per te mos u dobesuar!   29/11/2010, 18:25Heidi Klum dėshiron tė ruajė peshėn qė ka nga frika se mos lėkura e saj mund tė rrudhoset.
37-vjeēarja, nene e kater femijeve, tre prej te cileve me kengetarin e ‘Kiss from a Rose’ Seal dhe nje vajze me Flavio Briatoren, thotė se mund te kete ca kile mbi peshe, sepse sipas saj, sa me i dobet te jesh, aq me i rreshkur je, e per pasoje aq me i vjeter dukesh.

“Kėshilla ime ėshtė, mos u dobesoni ne kulm! Ku ka me mire se te kesh ca mish neper te. Te jeni thatake ne fytyre ju shton minimumi 10 vite me shume” - ka thėnė Klum.

Dhe fjalen e saj duhet ta marrim per baze. Ne fund te fundit eshte nje prej njerzve me te bukur ne planet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nje arsye me shume per te mos u dobesuar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: