Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Enderr amerikane edhe per Noizyn?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Enderr amerikane edhe per Noizyn?   29/11/2010, 18:27Rraperi i dashur sidomos nga komuniteti online Noizy, do te jete per shume muaj larg shqiperise. Ai mesa duket do te niset (ne mos eshte nisur) per ne SHBA ku do te jape disa koncerte gjate muajit dhjetor.

Kjo nuk eshte hera e pare qe raper-i niset per ne kontinentin amerikan per te kenduar, ama sipas te perditshmes kosovare ‘Kosova Sot’, kesaj here nuk behet fjale vetem per koncerte. Ka gjasa qe Noizy te regjistroje dicka ne nivelin e rrjetit televiziv MTV.

Ne nje interviste per kete te perditshme ai ka thene:
“Fillimisht kam gjashtė koncerte nė SHBA dhe pas festimeve tė Vitit tė Ri do tė vendos tė jetoj atje pėr njė periudhė pune dhe projektesh tė reja”, ka thėnė Noizy.
“Kam disa takime tė rėndėsishme me producentė, dhe mendoj pėr tė qenė pjesė e MTV-sė, thjesht duhet qė njė kėngė tė degjohet nga njeriu i duhur. Nuk besoj qė ėshtė aq e vėshtirė sa e bėjnė njerėzit, por thjesht duhet tė shpenzosh ca para dhe me praninė e njerėzve tė duhur mund tė bėhet”, ėshtė shprehur Noizy.

Ky para ka, ca njerez te duhur edhe mund ti gjeje, ngelemi tek pelqimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Enderr amerikane edhe per Noizyn?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: