Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stuhi adoleshenciale.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stuhi adoleshenciale.    29/11/2010, 18:28E doni apo jo (JOOOOOO!!!!) Justin Bieber ka dalė fitues i nje tjeter ceremonie te rendesishme cmimesh muzikore; ne mbrėmjen e American Music Awards (AMA) duke marre me vete katėr ēmime.
Bieber bėhet keshtu kengetari mė i ri ne moshe qė ka fituar ndonjėherė ēmimin Artisti i Vitit nė American Music Awards (AMAs) nė mbrėmjen gala tė se dieles), nė Nokia Theatre nė Los Angeles.
Ai mori edhe trofete e Kengetarit mashkull me te mire Pop/Rock, Albumit me te mire dhe Debutuesi i Vitit.

Ndėr fitues ishte edhe mentori i tij Usher, i cili mori dy trofe, ndersa Eminem njesoj si ne MTV Ema’s mori nje tjeter cmim per Artistin me te mire Hip Hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Stuhi adoleshenciale.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: