Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Para-fund!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Para-fund!   15/12/2010, 02:11

Gjendja e Michael Douglas ėshtė e dyshimte, madje fotot e fundit tregojne para-fundin e nje ikone. Ai eshte fotografuar duke shėtitur nė njė park me familjen e tij, nė njė karrige me rrota.

Aktori legjendar prej disa muajsh eshte duke luftuar me kancerin, madje ne nje beteje te lavderueshme i mbeshtetur edhe nga gruaja Zeta-Jones dhe pjesetaret e tjere te familjes.

“Michael tentoi tė ecte pa karrocė, per ca dite, por kjo i merrte shume energji. Ndaj kjo ishte zgjidhja me e mire”, theksoi njė burim nga spitali per The Sun.

66 vjeēari, fitues i ēmimit Oscar per rolin e Gordon Geko tek Wall Street, iu nėnshtrua radiacionit dhe kemoterapisė pėr ta luftuar kancerin nė fyt.

Urojme nje-zeri qe perbindeshi me emrin Kancer te mos marre nje tjeter njeri qe e duam shume, prej aq shume emocionesh qe na ka dhene ne ekranin e madh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Para-fund!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: