Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Me te miret e 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Me te miret e 2010   15/12/2010, 02:2026 vjet pas albumit debutues, Bon Jovi kane arritur tė jenė nė krye tė listės sė turneve mė fitimprurėse pėr vitin 2010.

Sipas Billboard, veteranėt e hitit “Livin On A Prayer” kanė fituar 146.5 milionė dollarė nga turneu i hiteve tė mėdha nė vitin 2010, duke pėrfshirė kėtu edhe 12 netėt e O2 tė Londrės.

“Nė industrinė e muzikės kjo do tė thotė shumė…tė gjithė shikojnė kėtė. Nese nuk je ne klasifikime atehere nuk vlen. Edhe pse une nuk e mendoj kete qė te kėnaqni ata qė kanė nevojė pėr ju duhet tė thyeni rekordet”, theksoi lideri i grupit Jon Bon Jovi.

Bon Jovi ndiqen nga AC/DC dhe Lady Gaga. Kjo e fundit pritej qe me turneun e saj Monster Ball tė kryesonte.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė Bon Jovi ėshtė nė krye tė turneve mė tė suksesshėm, pasi ata kane kryesuar edhe ne 2008. Bon Jovi bėhet grupi i parė pas Rolling Stones dhe Grateful Dead qė arrin tė jetė nė krye tė turneve mė fitimprurėse dy herė brenda tri viteve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me te miret e 2010   23/12/2010, 17:42

interesante Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Me te miret e 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: