Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i   24/1/2011, 19:51Futbollisti i kombėtares angleze, Ashley Cole, ėshtė ndarė prej tė dashurės sė tij “sex-symbol”, bėri tė ditur e pėrditshmja rozė “The Sun”.


Tė pranishėm nė festėn e fejesės sė njė miku tė tyre, Kayla Collins dhe Ashley u bėnė protagonistė tė njė sherri dhe vendosėn t’i jepnin fund marrėdhėnies sė tyre tė shkurtėr.

Kayla konsiderohet si njė seks symbol nė Britaninė e Madhe, status qė e ka fituar nėpėrmjet pjesėmarrjes nė disa filma erotikė dhe me koopertinat e revistave si PlayBoy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: