Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perendimi i nje ylli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Perendimi i nje ylli   20/2/2011, 20:29Lindsay Lohan nen te tjera akuza. Se fundmi per vjedhje, dhe jo ndonje gje te vogel, nje varese 2500 paundesh, marre nga nje argjendari ne Kaliforni.

Sipas TMZ, gjykata e qarkut e Los Angelesit pritet qė te leshoje nje mandat paraqitjeje, per nisjen e nje procesi gjyqesor. Si prove qenkan disa video te cilat e tregojne aktoren me varesen ne qafe ne date 22 janar te ketij viti.

Nėse ndodh qė Lohan tė dėnohet pėr kėtė vepėr, atėherė ajo do tė qėndrojė pėr minimumi tre vjet pas hekurave. Ndėrkaq, avokatėt e aktores bėjnė tė ditur se do ta cojnė deri nė fund betejen gjyqesore, duke pretenduar se varesja eshte marre me qera.

E mori se mori kjo eshte ceshtja. Sidoqofte Lindsay Lohan eshte shume larg permiresimit te imazhit te saj, askush ne hollywood nuk do ta punesonte ate per shkak te abuzimit me drogen dhe alkoolin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Perendimi i nje ylli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: