Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Per ca pushime!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Per ca pushime!   20/2/2011, 20:38Keira Knightley ka pranuar se ka pasur nevojė tė pushojė nga rolet kryesore, pas pėrfundimit tė filmit tė vitit 2008, “The Duchess”.

Aktorja kishte vendosur tė zvogėlojė angazhimin e saj filmik, duke qenė se ishte e rraskapitur.
“Pasi e pėrfundova 'The Duchess', isha absolutisht e rraskapitur dhe vendosa : ‘shiko, mė duhet tė ndalem’”.

“Kėshtu qė pushova njė vit, ndėrsa kohėt e fundit kam luajtur nė shumė role dytėsore”, ka shpjeguar 25-vjeēarja

Never let me go eshte nje prej filmave te saj te fundit, nje zhgenjim i vertete ne box-office dhe kritika. Edhe pse Keira duket gjithmone mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Per ca pushime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: