Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney edhe nje shans si aktore.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney edhe nje shans si aktore.   20/2/2011, 20:39Britney Spears planifikon tė ri-provojė aftėsitė e saj si aktore ne nje komedi te Todd Phillips ose tek nje tjeter te Judd Apatow.

E rikthyer se fundmi me nje album te ri, ajo ka qene e ftuar ne disa seriale komike “How I Met Your Mother”, “Will and Grace” dhe “Glee”, por filmin nuk e ka prekund ndonjehere. Spears sidoqofte ka qene nje zhgenjim i madh ne kinema me Crossroads.

Nė njė forum pyetjesh dhe pėrgjigjesh nė Twitter.com, ajo shkruan: “Mė pėlqen aktrimi dhe do tė dėshiroja tė jem nė njė film tė Todd Philips ose Judd Apatow”

Spears na ka bere per te qeshur vetem me koken e saj te rruajtur keto vite, ndaj ti jepnin nje skene te ngjashme s’do ishte keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Britney edhe nje shans si aktore.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: