Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lady Gaga pa ojna!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lady Gaga pa ojna!   23/2/2011, 21:52Lady Gaga perfundimisht dėshiron njė jetė normale dhe se nuk ėshtė e interesuar qė tė shijojė luksin e Hollywoodit.

Gaga qe ka prezantuar ne Grammy Awards - “Born This Way” - thotė shtepia e saj do te jete gjithmonė nė lagjet e New Yorkut, ku ėshtė rritur. Madje ajo pohon ate qe askush prej nesh nuk mund ta thote me ze te larte, nuk e ka impresionuar kurre Hollywoodit.

“Unė kam zgjedhur tė kem njė jetė normale”, ka thėnė Lady Gaga duke sqaruar se edhe pse mė parė kishte ėndėrruar tė argėtohej nė vendin e tė famshmėve, tanime qe eshte e tille, nje apartament normal dhe i rremujshem eshte oazi i duhur per te.

Meqe se dashka pse nuk ben nje investim ne Shqiperi, nje apartament ne lagjen luksoze te Kasharit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lady Gaga pa ojna!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: