Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan afer rikthimit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan afer rikthimit.    23/2/2011, 21:55Lindsay Lohan ka nėnshkruar pas shume kohes nje kontrate. Ajo do tė luajė rolin kryesor nė filmin “Escaping the Game”, i cili flet pėr tė famshmit tė cilėt i ikin presionit tė famės dhe shkojnė tė jetojnė njė jetė tė re nė njė ishull.

Nė filmin e ri, Lohan do tė luajė rolin e njė hetueseje, e cila kėrkon tė zbulojė zhdukjen e yjeve.
“Flet pėr yjet qė bėhen shumė tė famshėm dhe nuk mund tė durojnė. Ajo dėshiron ta luajė atė rol, sepse eshte ndjere pjese e asaj vorbulle”, ka thėnė producenti Nathan Folks.

Ky do te ishte rikthimi i aktores pas kaq kohes mungese per shkak te problemeve te saj me ligjin. Dhe si aktore na kishte marre malli ta shihnim" edhe pse kur shkruhet per te fjala ‘malli’ perdoret ne tjeter konotacion.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan afer rikthimit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: