Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ndihme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besi_sukthi
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 31
Location : Tirana-Albania
Registration date : 07/02/2011

MesazhTitulli: Ndihme   27/2/2011, 23:45

do kerkoja te me ndihmonte ndokush,
kam nje hd dhe kishte probleme xp,nuk hapej,i kam hedhur siper po xp dhe nuk marr dot
te drejta mbi userin ne te cilin kam pas dokumenta.
ju lutem ne ka njeri te me ndihmoje do me beje shume nder se kam shume dokumenta,
user nuk hapet.flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Ndihme   1/3/2011, 01:53

besi_sukthi a mund te shprehesh pak me qarte se nuk e kuptova ku ke ke fjalen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndihme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: