Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Avatar 2, filmi mė i kushtueshėm nė histori

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Avatar 2, filmi mė i kushtueshėm nė histori   9/3/2011, 03:33Avatar 2 do tė jetė filmi mė i kushtueshėm i tė gjithė historisė, lajmėroi sot regjizori James Cameron, nėpėrmjet tė pėrditshmes “Los Angelos Times”.

Pas suksesit tė serisė sė parė, dy seri tė tjera do tė plotėsojnė triologjinė. Nga sa ėshtė bėrė e ditur nga aktorja Michelle Rodriguez, pjesa e dytė do tė zhvillohet gjithashtu nė planetin e Pandorės, por e shumica e pamjeve do tė jenė nėnujė.

Qėllimi i prodhuesve ėshtė qė kjo seri e dytė tė thyejė rekordin e sė parės edhe pėrsa i pėrket arkėtimeve. Avatari i parė kėrkoi njė buxhet prej 275 milion dollarėsh pėr t’u xhiruar, por u shndėrrua nė filmin mė tė suksesshėm tė historisė duke arkėtuar mbi 2,7 miliardė dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Avatar 2, filmi mė i kushtueshėm nė histori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: