Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gaga kunder te gjitheve!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gaga kunder te gjitheve!   23/4/2011, 17:44



Lady Gaga s’ka mbajtur me nė njė intervistė tė fundit pėr njė revistė amerikane, ne te cilen kritikohet pėr materialisem.

Superylli i Pop-it pranoi tė bisedonte me revistėn britanike Nme duke ju pergjigjur fuqishem akuzave te cilat e kornizojne ate si siperfaqesore.

“Mė lejoni t’iu them diēka. Mos u merrni me kėto dreq (f**ing) flokėsh, me kėto kėpucė, me kėto rroba, mė jepni njė piano e njė mikrofon nė dorė, dhe mė besoni, do t’iu bėj tė qani. Unė ndihem tejet e pėrfolur sa i pėrket asaj se kush dreqin jam edhe pse kam qenė mjaft e hapur pėr kėtė. Dhe askush ende duket se nuk e ka kuptuar kush jam”, theksoi Gaga.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gaga kunder te gjitheve!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: