Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brad Pitt dhe ylberi!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Brad Pitt dhe ylberi!   18/7/2011, 06:09Brad Pitt eshte treguar serish nje burre i matur dhe i zgjuar. I orientuar nga menaxhimi i tij, apo i drejtuar nga zemra ka bere nje deklarate te hapur pro vendimit me te fundit te nje prej bashkive me te medha ne SHBA, ate te New York-ut per te ligjeruar martesat mes te njejtit seks.


Aktori qe gjithmone e me teper angazhohet ne mbrojtje te te drejtave te njeriut, e ne ndihme te nevojtareve eshte shprehur:

“Ėshtė inkurajuese qė New York-u i ėshtė bashkuar lėvizjes pėr tė garantuar respektimin e tė drejtave tė njeriut. Asnjė shtet nuk duhet tė vendosė kush mund tė martohet dhe kush jo”


Fakti eshte se Pitt, duke qene nje mashkull i bukur eshte njekohe edhe nje prej ‘copave’ me te dashur nga publiku homoseksual!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt dhe ylberi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: