Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Aniston me pushime!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jennifer Aniston me pushime!   18/7/2011, 06:12‘US Weekly’ shkruante ne nurmin e saj te se dieles se aktorja kėrkon kohė tė lirė pėr tė qėndruar pranė tė dashurit tė saj (te ri), Justin Theroux. Sidoqofte, 42-vjeēarja do tė jetė protagoniste e tre filmave tė rinj qė do tė shfaqen gjatė kėtij viti. Vetem pak dite me pare, Aniston pati premieren e filmit te saj me te ri ‘Horribel Bosses’ nje film i cili vetem ne fundjaven e pare te shfaqjes arriti te arketonte me shume se 20 mln dollare ne ameriken e veriut.

Gjithashtu Jennifer Anisiton ne fundjave eshte nderouar me nje yll te sajin ne bulevardin e fames.

Edhe kete do ta shkelin me kembe!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Aniston me pushime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: